poczta mapa strony

Akumulatory - Sznajder - Szczecin Pyrzyce Stargard Chojna

Akumulatory SznajderW swojej ofercie posiadamy akumulatory marki SZNAJDER, które są produkowane przez firmę ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Bogate doświadczenie (firma istnieje od 1925 roku) łączy się z najwyższą jakością i najnowocześniejszą technologią produkcji.

Oferowane akumulatory Sznajder posiadają szeroki wachlarz zastosowań między innymi do rozruchu samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, łodzi motorowych, jachtów, pojazdów militarnych oraz napędu wózków inwalidzkich i innych urządzeń.

Akumulatory Sznajder są znane w całym kraju jak i za granicą, ze względu na swą bardzo wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne w produkcji akumulatorów.
Od początku 2002 roku firma zalicza się do grupy światowych producentów akumulatorów rozruchowych produkujących kratkę ołowiową metodą cięto-ciągnioną przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii (expanded metal).

Firmę ZAP Sznajder Batterien S.A. posiada następujące certyfikaty jakości: ISO 9001, ISO/ TS 16949, IS0 14001.

akumulatory Szczecin

Oferujemy akumulatory o szerokim zastosowaniu i parametrach technicznych dostosowanych do potrzeb urządzeń naszych klientów.

 

Agroma S.A. Szczecin - ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, częsci zamienne, serwis, akumulatory, oleje, łożyska. filtry,
Szczecin tel. 91 46 00 002; Pyrzyce tel. 91 57 01 403; Chojna tel. 91 41 41 851; Stargard Szczeciński tel 91 578 05 30