poczta mapa strony

Przenośnik ślimakowy T 206/5 (o napędzie hydraulicznym) POM Augustów

t206-5
wydajność: 15 t/h
długość przewodów hydraulicznych: 4 m lub 5 m
długość robocza przenośnika: 3 m lub 4 m
średnica wewnętrzna: 140 mm

Wydajność przenośnika mierzona dla wydajności pompy hydraulicznej ciągnika - 20l/min, i ciśnieniu oleju w układzie hydraulicznym 10 Mpa.

Przenośnik ślimakowy T 206/5 przeznaczony jest do przeładunku materiałów sypkich takich jak: nawozy granulowane, ziarno zbóż itp. z przyczep do: siewników zbożowych, rozsiewaczy nawozów lub innych maszyn oraz do zbiorników.

Ze względu na wysoką agresywność środowiska pracy oraz silne właściwości żrące związków chemicznych zawartych w nawozach sztucznych do ich przeładunku należy stosować jedynie przenośniki wykonane ze stali nierdzewnej.

Przenośnik przystosowany jest do współpracy z przyczepami rolniczymi jedno lub dwuosiowymi z wywrotną skrzynią ładunkową, wyposażonymi w wysyp bortowy w tylnym borcie przyczepy. Wskazane jest, aby przyczepa z tyłu posiadała niezależne przyłącza hydrauliczne do podłączenia przenośnika (warunkiem pracy takiego układu jest posiadanie przez ciągnik rolniczy co najmniej dwóch par niezależnych wyjść hydraulicznych).

Przenośnik przeznaczony jest głównie do użytkowania w miejscach, gdzie brak jest dostępu do sieci elektrycznej, np. w polu. Napęd przenośnika dostosowany jest do pracy z zewnętrzną hydrauliką ciągnika.

Uszkodzenia ziarna w czasie transportowania w/w przenośnikiem są pomijalne, dlatego też przenośnik doskonale nadaje się do załadunku ziarna siewnego.

Agroma S.A. Szczecin - ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, częsci zamienne, serwis, akumulatory, oleje, łożyska. filtry,
Szczecin tel. 91 46 00 002; Pyrzyce tel. 91 57 01 403; Chojna tel. 91 41 41 851; Stargard Szczeciński tel 91 578 05 30