poczta mapa strony

Przenośnik ślimakowy T 206/4 POM Augustów

t206-4
wydajność: 6-24 t/h
długość robocza podstawowa: 4 mb
długość robocza maksymalna: 8 mb
wysokość podnoszenia: do 7 m
kąt pracy: 15o - 65o
średnica wewnętrzna: 140 mm
moc silnika - napięcie znamionowe: 2,2 kW/400 V

PRZEZNACZENIE PRZENOŚNIKA

Przenośnik ślimakowy T 206/4 jest przeznaczony do transportu ziarna popularnych zbóż oraz nasion na niewielkie odległości, do napełniania worków w mniejszych przechowalniach zboża oraz do przesypywania zboża w celu jego przewietrzania. Stosunkowo duża wydajność czyni go przydatnym do napełniania silosów zbożowych jak również spichlerzy, zlokalizowanych na poddaszu budynków. Znajduje zastosowanie w gospodarce hodowlanej i gospodarstwach rodzinnych, nie kwalifikuje się do wykorzystania w skali przemysłowej.

Przenośnik w wykonaniu podstawowym nie nadaje się do transportu grochu, bobiku i kukurydzy. Do transportu tych zbóż należy zamówić wykonanie indywidualne (wykonane ze zmniejszoną średnicą ślimaka transportującego - 115 mm).

Uszkodzenia ziarna w czasie transportowania przenośnikiem są niewielkie, dlatego też przenośnik doskonale nadaje się do przeładunku ziarna siewnego.

Przenośnik ślimakowy T 206/4 POM Augustów - cechy charakterystyczne:

  • duża wydajność,
  • małe zapotrzebowanie mocy napędowej,
  • niski koszt eksploatacji w stosunku do innych urządzeń transportowych,
  • lekka budowa pozwalająca na łatwe przestawianie z jednego miejsca na drugie oraz instalowanie w dowolnym miejscu, gdzie istnieje sieć elektryczna,
  • możliwość pracy pod różnymi kątami pochylenia.
Agroma S.A. Szczecin - ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, częsci zamienne, serwis, akumulatory, oleje, łożyska. filtry,
Szczecin tel. 91 46 00 002; Pyrzyce tel. 91 57 01 403; Chojna tel. 91 41 41 851; Stargard Szczeciński tel 91 578 05 30