poczta mapa strony

Dojazd

 

W związku z zamknięciem ulicy Pomorskiej od strony ulicy Struga dojazd do naszej firmy jest możliwy od strony Dąbia lub ulicy Wiosennej.

Prezentujemy alternatywne drogi dojazdu do naszej firmy:

Dojazd od strony osiedla Słonecznego (jadąc ze Stargardu Szczecińskiego, Pyrzyc)

  1. Od strony ulicy Strugą dojazd jest ulicą Wiosenną obok sklepów Kaufland, Castorama oraz Galeria Gryf. Jadąc ulica Wiosenną należy skręcić w Jesienną i następnie jadąc do końca można dojechać do bramy zlokalizowanej na tyłach naszej firmy. Niestety na ostatnim odcinku droga nie jest utwardzona.
  2. Od strony ulicy Strugą dojazd jest ulicą Wiosenną obok sklepów Kaufland, Castorama oraz Galeria Gryf. Jadąc ulica Wiosenną należy skręcić zaraz przed przejazdem kolejowym w prawo, następnie jadąc wzdłuż torów należy dojechać do ulicy Pomorskiej.

Dojazd od strony Dąbia (centrum, Goleniów, Świnoujście)

  1. Jadąc z centrum miasta przy parku na skrzyżowaniu ulic Goleniowskiej z ulicą Issaca Newtona (Emili Gierczak) należy jechać prosto ulicą Pomorską w kierunku Policji i przejazdu kolejowego.
  2. Jadąc z centrum miasta ulicą Hangarową na wysokości centrum Top Shopping i stacji benzynowej Statoil należy skręcić w lewo w ulicę Gryfińską dalej w 2 ulicę w prawo w Nurkową, następnie w prawo w Racławicką i przed dworcem PKP w lewo, dojeżdżając do przejazdu kolejowego na ulicy Pomorskiej. Za przejazdem znajduje się nasza firma.

Dojazd z Gryfina

  1. Jadać przez Zdroje na skrzyżowaniu z ulicą Hangarową/Struga należy jechać prosto w kierunku Dąbia ulicą Gryfińską następnie skręcić w 2 ulicę w prawo w Nurkową, następnie w prawo w Racławicką i przed dworcem PKP w lewo, dojeżdżając do przejazdu kolejowego na ulicy Pomorskiej. Za przejazdem znajduje się nasza firma.
Agroma S.A. Szczecin - ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, częsci zamienne, serwis, akumulatory, oleje, łożyska. filtry,
Szczecin tel. 91 46 00 002; Pyrzyce tel. 91 57 01 403; Chojna tel. 91 41 41 851; Stargard Szczeciński tel 91 578 05 30